• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Alati põnevad eripakkumised
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Alati põnevad eripakkumised
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Spikecross talvine võistlusmasin!

Salomon pakub tõsistele jooksjatele ülimat talvist võistlusjalatsit. Salomon, innovatiivne mäespordi kaubamärk, tutvustab kõige eesrindlikumat  saadaolevat talvist võistlusjalatsit, mille väljatöötamisel ja testimisel lõi kaasa rahvusvaheline Salomon Trail Running Team.

Spikecross 3 on täiesti uus lähenemine halva ilma jalanõude valmistamisele. Radikaalsed karbiid-otstega naastud ja väga agressiivne sakiline muster haaravad ka jäisest rajast justkui küünistega. Voolujooneline, keevitatud pealiskonstruktsioon on üks kergemaid maastikujalatsitel kasutatavatest. Kuigi karbiid-naastud eristavad Spikecross’i visuaalselt kõigist teistest maastikujalatsitest, on tal varuks veel mitmeid omadusi, mis ta talviselt jäistel radadel särama panevad.

Unikaalne lahendus on ka Climashield™ membraan. Kogu jalga ümbritseva kesta asemel on see membraan ainult jala esiosa ja keele peal. “Kõik meie tiimi jooksjad eeslitasid hingavust ja kiiret kuivamist täielikule veekindlusele,” seletab  Jeff Dill, Salomon Running tootejuht. “Tegemist on ju tippjooksjatega ja täiesti suletud jalats läheks seest lihtsalt liiga kuumaks, nii et tegelikult püsivad su jalad kuivematena. Lisaks aitab vähesem materjalikasutus ka kaalu madalana hoida. Nii saame jalatsi, mis kaitseb sind külma lume ja niiskuse eest ilma kaalu ja hingavust ohverdamata.” Nii Spikecross kui tema vend Speedcross on saanud ka uue ja veidi madalama sisetalla, mis oli samuti jooksjate soov, et tagada tasakaalustatum jõuülekanneigal sammul. Täienda kerget konstruktsiooni veel Quicklace™ ühe-nööri paelte mugavuse ja töökindlusega, ning saadki puhtaverelise talvise võistlusmasina.